www.podmoli.com

Ubytování v Podmolí


PENZION ŠOBES

Ubytování

Podmolí

KONTAKT:

podmolicom@seznam.cz

Počítadlo

Aktivity


Pohled do Podyjí

Vinařská turistika

....

...........

....


Týdenní program podle nás

Pěší výlet na Nový Hrádek: Podmolí - N. Hrádek a zpět cca 5 km

Cyklovýlet Znojmo: Podmolí, Šobes, Havraníky, Popice, Kraví Hora Znojmo (červená), Znojmo Hrad, Rotunda - Znojmo, Hradiště (modrá), Králův stolec (zelená), Andělský Mlýn (žlutá), Podmolí

Pěší výlet na vyhlídku Hardegg: Hardegg (červená), návštěva Hardeggu, a zpět (10 km).

Cyklovýlet Vranov: Podmolí, Lukov, Čížov, Vranov (červená), Claryho kříž, Onšov, Lesná (modrá, bez značky), Horní Břečkov, Čížovský rybník, Lukov (modrá), Podmolí

Koupání: Plovárna Znojmo, Therme Laa an der Thaya

Tématické vycházky NP Podyjí: v průběhu roku pořádá NP Podyjí tématické vycházky www.nppodyji.cz


Příspěvky ubytovaných

Josef T.: Moc jsme si užili koupání v bývalém lomu Mašovice.

Kája P.: Vydařil se nám pobyt v pozdním létě – skutečně houbařské žně.

Soňa H.: Navštívili jsme vyhlídky Štrudla, Liščí skála, Hardegg – úžasná příroda. Určitě přijedeme ještě znovu, abychom si mohli projít další.

Honza R.: Podyjí v oblasti Podmolí patří podle astronomické klasifikace k oblastem s tmavou oblohou, vhodnou na pozorování hvězd. Hvězdnou oblohu jsme si skutečně užili.

Roman H.: Navštívili jsme Znojemské vinobraní. Je vždy druhý víknd v září. Skvělá zábava, dobrý burčák. Místní autodopravce vypravil po skončení programu v noci zdarma autobusovou linku do Podmolí, tak je i doprava do Znojma a ze Znojma zajištěna.

Jiří a Lenka K.: Dostali jsme tip na akci v rámci Znojemského hudeního fesivalu: úterý 22. července 2014 Hudba v ulicích 10.00–17.00 , místo konání ulice, náměstí a parky v centru Znojma. Zajímavá spontánní akce, super ve spojení s prohlídkou Znojma. Doporučujeme.

Aleš a Jiřina Č.: Pro dplnění, zůčastnili jsme se akce 14.čvence 2014 v 11:00 "Setkání festivalů na Heiliger Steinu" Hrála Cimbálová muzika Antonína Stehlíka k posezení a pikniku na místě Heiliger Stein . Na akci se dostavil i Šporl a zahrál pod širým nebem sám i s cibálovkou. Moc dobrý. Heiliger Stein je vzdálený od Podmolí 6 km pěšky nebo na kole.

Ubytovací řád

1.V prostoru penzionu nedí dovoleno rozdělávat ohně a manipulovat s otevřeným ohněm. Kouření je povoleno ve venkovních prostorách.

2.V pokojích není kouření povoleno.

3.Noční klid je od 22.00-06.00 .

4.Domácí mazlíčky, pejsky, kočky ap. neubytováváme.


vyrobil Znojman